Odmítnout vše můžete zde.

Fotoalbum » 2022 06.24. Pasování školáků
Hola, hola, škola volá!

Dnešní den byl pro předškoláky slavnostní a zároveň plný očekávání, zda jsou schopni zvládnout tzv."malou maturitu" a dokáží kamarádům i rodičům, že jsou připraveni stát se školáky. Vše se povedlo ke spokojenosti jak dětí, tak i rodičů a paní učitelek. Děti je se zaujetím sledovaly a pak jim za odměnu zazpívaly. Svůj diplom si převzala i malá Karolínka, která pomáhala koledovat Na 3 krále společně se svou maminkou pro charitu.                                                                                                            Rozloučili jsme se i s rodiči školáků a poděkovali za dlouholetou a hlavně dobrou spolupráci.