VÍTÁMÉ VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2022 - 23. Důležité informace ZDE!

1. Úvod
  2. Fotoalbum
  3. 2022 05.06. Den rodiny
Mateřská škola Tyra

Vedoucí učitelka - Jana Sikorová

ms-tyra@seznam.cz

od 6:30 do 16:00 hod.

Každý k někomu patří

Tak jak se zpívá v písničce "Každý má někoho" i děti ví, že rodinu tvoří všichni její členové, kteří se vzájemně podporují a doplňují. Proto jsme po dlouhé pauze zapříčiněné coronavirem a opatřeními s ním spojenými, zvolili ke Dni matek oslavu celé rodiny. Přizvali jsme tedy tatínky, aby i jim se dostalo poděkování za vše, co společně s maminkou pro své děti každodenně zvládají.

Děti si připravily malou pohádku o ježkovi, který nesl dárečky, ale cestou usnul a v dešti mu uzlíček ochraňoval jeden ze čmeláčků.  Básničky a písničky v druhé části vystoupení jen podpořily slova díků za péči a lásku a děti v závěru předaly již zmíněné zachráněné dárečky do rukou svých milovaných.

Pak nezbylo, než to společně oslavit nějakou dobrotou. Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav

Místo pro vaší reklamu.

Rozhodli jsme se oslovit rodiče, příznivce školy, sponzory s žádostí o sponzorování naší skvělé mateřské školy. Ti z Vás, kteří by chtěli přispět ať už na nákup hraček, výtvarný materiál nebo cokoli jiného, se mohou obrátit na vedoucí učitelku.

Pokud máte nějaké dotazy, rádi je zodpovíme.

Mateřská škola Tyra

Vedoucí učitelka - Jana Sikorová