VÍTÁMÉ VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2022 - 23. Důležité informace ZDE!

1. Úvod
  2. Fotoalbum
  3. 2022 04.14. Hon na zajíce
Mateřská škola Tyra

Vedoucí učitelka - Jana Sikorová

ms-tyra@seznam.cz

od 6:30 do 16:00 hod.

Veselé Velikonoce

Jaro začalo a přiblížil se čas Velikonoc. Akce pro rodiče s dětmi "Hon na velikonočního zajíčka "pomohla všem zúčastněným, aby se na ně dostatečně připravili.

Děti si vyzdobily  kraslice, společně s rodiči upletly pomlázku a naučily se koledu. Když vše bylo hotovo, nezbývalo, než se vydat hledat toho velikonočního zajíce... prý běhal po školní zahradě... No jo, ale nejdřív bylo zapotřebí splnit úkoly a pak....kde by mohl být...že by v muzeu?

Podle úsměvů na společné fotografii je vidět, že všichni byli spokojeni, a tak děkujeme všem za pomoc při zajištění materiálu, občerstvení a hlavně dobrou náladu.

Místo pro vaší reklamu.

Rozhodli jsme se oslovit rodiče, příznivce školy, sponzory s žádostí o sponzorování naší skvělé mateřské školy. Ti z Vás, kteří by chtěli přispět ať už na nákup hraček, výtvarný materiál nebo cokoli jiného, se mohou obrátit na vedoucí učitelku.

Pokud máte nějaké dotazy, rádi je zodpovíme.

Mateřská škola Tyra

Vedoucí učitelka - Jana Sikorová