AKCE pro rok 2020 / 21

arr3Září 2021arr3Říjen 2021arr3Listopad 2021arr3Prosinec 2021arr3Leden 202219.1. Karneval bez rodičů... arr3Únor 2022arr3Březen 2022Brigáda rodičů, 14.3-20.3. Jarní prázdniny (provoz na MŠ Tyrská pro přihlášené, Návštěva ZŠ... arr3Duben 20228.4. Hon na velikonočního zajíce akce s rodiči, Zápisy do základní školy, fotografování dětí... arr3Květen 20226.5. Den pro maminky (dílna s maminkou), 28.5.Zahradní slavnost... arr3Červen 20228.6. Divadlo Beruška "Slon Bimbo a jeho kamarádi",Výlet rodičů s dětmi na Prašivou, Pasování...

Naším cílem je vychovávat šťastné a sebevědomé děti.

Mateřská škola v Tyře má v tomto oboru dlouholetou tradici.

Naším cílem je probudit aktivní zájem dítěte objevovat, učit se i mít touhu a odvahu ukázat co všechno umí, zvládne a dokáže. Snažíme se tak podpořit sebevědomí dítěte a jeho osobní spokojenost. Využíváme nadstardandních prostorových podmínek se stálou tělocvičnou s výborným vybavením, třídou s tématicky dělenými hracími koutky, stálou jídelnou i ložnicí. V zahradě pak děti využívají průlezky, pískoviště, velké přírodní prostory se stromy a keři. V areálu je také pódium a lavičky pro konání školních akcí.

Naši pedagogickou práci obohacujeme o prvky nejnovějších výukových metod. Do běžného režimu zařazujeme pro předškoláky práci Metodou dobrého startu. Dobrou spoluprací pedagogů a provozních zaměstnanců je vytvořeno  příjemné a podporující klima, díky kterému je dětem nabízen prostor pro radostné poznávání světa. Nabízíme také dobrou spolupráci s rodiči, kteří se zapojují jak do organizace, tak do plánovaných akcí s dětmi v průběhu školního roku.